O PrimeVal

O_PrimeVal

Produkty PrimeVal, navržené ve spolupráci s renomovanými veterináři, splňují nejvyšší standardy kvality.

 

Výživa je základem pevného zdraví každého koně. Někdy však nastávají situace, kdy má i kůň zvýšenou potřebu podpory zdraví. V tuto chvíli jsou pak doplňky stravy jasná volba. Existuje ale mnoho suplementů s rozdílnou kvalitou.

 

A právě PrimeVal nabízí kompletní řadu doplňků té nejvyšší kvality. Vyvážené produkty jsou speciálně vyvinuty pro (sportovní) koně a chovné klisny a splňují přísné požadavky na kvalitu.

 

Produkty PrimeVal a jejich ingredience a přísady se zakládají na důkladném vědeckém výzkumu. Přípravky se vyznačují vysokou biologickou dostupností složek, což znamená, že se velmi dobře vstřebávají a okamžitě doputují na to správné místo v těle.

 

Produkty PrimeVal pro koně nabízí 6 produktových řad:

  • Klouby
  • Stres
  • Kůže a srst
  • Sport a regenerace
  • Vitaminy a minerály
  • Plodnost

  

MEZINÁRODNÍ ŠPIČKA VYUŽÍVÁ PRIMEVAL

PrimeVal podporuje řada úspěšných jezdců v různých odvětvích jezdeckého sportu. I díky použití produktů PrimeVal dosahují velkých úspěchů v národních i mezinárodních soutěžích.

 

Našimi ambasadory jsou:

Skoky: Fabiënne Roelofsen a Meike Zwartjens

Drezura: Sanne van der Pols

Spřežení: Bram Chardon a Derk Jan Mekkes

 

Produkty

PrimeVal nabízí kompletní řadu prémiových doplňků v nejvyšší kvalitě pro psy, sportovní koně a chovné klisny. Jsou speciálně určené pro rovnováhu a pohodu zvířat.

 

Orthomolekulární suplementace krmiva

Ortomolekulární medicína má za cíl dodat tělu potřebné živiny ve správném množství pro optimální zdraví.

 

Tělo si musí potravou vstřebat vše, co potřebuje, ať už jde o palivo (sacharidy a tuky), stavební látky (bílkoviny a tuky) nebo regulační a ochranné látky (vitaminy, minerály a aminokyseliny). Pokud má organismus příliš malou, jednostrannou nebo neúplnou výživu, nebude schopen vykonávat některé funkce nebo v dlouhodobém horizontu nadejde k fyzickým a psychickým potížím. Vlivy jako znečištění, radiace či stres mohou tyto procesy navíc urychlit.

Tuto negativní spirálu lze zvrátit ortomolekulární výživou a suplementací. Tělo tak dostane živiny, které potřebuje ke správné funkci všech biochemických procesů, vylučování případných cizorodých látek (v důsledku léků, záření atd.) a vytváření zásob.

Zpět do obchodu