Aplikace

PrimeVal_Info

Všechny produkty PrimeVal jsou navrženy pro podporu zdraví koní s dávkováním, které je specifické pro každého jedince.

 

Vědecký výzkum PrimeValu

Produkty PrimeVal obsahují pouze přírodní ingredience nejvyšší farmaceutické kvality, bez umělých přísad a přidaných cukrů. Díky našim důkladným vědeckým studiím a rozsáhlým testům v praxi můžeme zaručit, že svému zvířeti dopřejete ty nejlepší možné produkty s nejvyšší kvalitou.

 

PrimeVal vyvíjí, vyrábí a prodává kompletní řadu vysoce kvalitních ortomolekulárních doplňků stravy pro koně. Naše produkty vyvinuli naši odborníci na výživu a veterináři , jsou založeny na vědeckém výzkumu a úspěšně se používají na národní i mezinárodní úrovni koní bez ohledu na plemeno.

Láska ke zvířatům, rozsáhlé odborné znalosti, s ohledem na pohybový aparát a zažívání, a silný tah na branku dělají z PrimeVal předního světového specialistu na veterinární doplňky stravy. Díky tomu jsou tyto přípravky tím nejlepším, co si jako majitelé zvířat můžete přát – ať už preventivně nebo léčebně!

 

Záruka bez cukru

Zaručujeme, že produkty PrimeVal neobsahují přidané cukry, sacharózu, fruktózu ani glukózu.

 

Doporučeno veterináři

Produkty PrimeVal vyvíjí, testují a doporučují renomovaní veterináři.

 

O PrimeValu

Naše přípravky vyvíjíme ve velmi úzké spolupráci s mnoha veterináři. PrimeVal Gelatinaat pro koně je naším nejprodávanějším produktem, který jsme uvedli na trh začátkem tohoto století. Naši produktovou řadu jsme nyní rozšířili o další žádané doplňky pro optimální kondici koní.

Všechny produkty PrimeVal lze podávat jako počáteční dávku nebo dlouhodobě.

Zpět do obchodu